Chci točit, točit a točit ale...

Finance na uzdě!

Znáte to? Jeden drží žárovku a další čtyři točí stolem pod ním… Tak tohle u nás nečekejte! Kávovar máme vlastní, recepci nemáme. Jsme cenově bezkonkurenční jednoduše proto, že si u nás platíte pouze lidi, kteří jsou přímo zapojení do procesu produkce. Jsou to všestranní lidé, kteří znají svoji práci dokonale. Mrkněte na portfolio, co všechno se dá zvládnout za zlomkovou agenturní cenu.

Rotace televizních spotů

Základní kampaň je hotová a teď hledáte někoho na pravidelné odbavování desítek, nebo i stovek televizních spotů za rok? Přemluvení voiceoveru, předělat nebo jinak editovat obraz, změna packshotu, obstarání licencí a dostat všechny spoty včas tam, kde mají být? Jste na správném místě!

Do televizí jsme již odevzdali více než 1000 spotů. Máme bohaté zkušenosti i s rotací spotů, kde čas dýchá týden co týden na záda. Je na nás spoleh a vždy dodržujeme termíny!

Slovo nesmysly...

… zní trochu troufale, ale nemáme rádi, pokud nápady vychází pouze od kreativce, neznalého produkčních nákladů. Tužka snese vše, ale tímto se u nás neřídíme. Chápeme klienta a hledáme řešení, které bude v jeho možnostech.

  • Proč točit „psaní tužkou“ ve studiu s pronájmem za desetitisíce?
  • Je opravdu nutné nasvítit kravín světlami za půl miliónu?
  • Je nutné mít ve spotu VIP-ku?
  • Musí catering obsahovat svíčkovou na smetaně?
  • Musí nutně animace obsahovat takové 3D objekty, které zbytečně prodlouží a prodraží render?

A mnoho dalších otázek spolu vyřešíme, než vyplyvneme scénář. Nic z toho nemusí být podmínkou k funkčnímu spotu. Stačí, pokud se při psaní, copywriter posadí ke stolu na delší dobu než je zvyklý. Koukněte na portfolio, co tím myslíme…

Proč prostě nenatočit ročně deset spotů, místo jednoho?

Žádná fikce, ale tvrdá data

465+

Spotů na TV Prima

279+

Spotů na TV Nova

412+

Spotů na ČT

38+ TB

dat v archivu

2ks

Datový server Hewlett Packard

5ks

Spálených grafických karet

Dáme řeč?

Nekoušeme a rádi si poslechneme Vaši představu a přání.

Zavolejte nám nebo napište pár řádek o projektu a budgetu. Zázraky neumíme, ale příjemně překvapit už jsme pár klientů dokázali :-)