TV reklama na nejoblíbenější českou zmrzlinu z Opočna

Natáčení této reklamy s pracovním názvem Medvídek, nám ze začátku komplikovalo trochu počasí. Duben v předpovědi vypadal studeně a tak jsme se domluvili, že to raději přesuneme na květen. Samozřejmě všechno bylo jinak a kdybychom vědeli jaký květen nás čeká, vrhli bychom se do toho jak jsme chtěli původně.

Počasí, nepočasí – rozkaz ale zněl jasně!

Natáčení probíhalo ve dvou dnech. První den v Praze a o týden v Sudějově. Kvůli nepříznivému počasí se druhý natáčecí den několikrát posouval. Nakonec se ale podařilo zachytit všechno a spot vypadá líbivě a přesně sednul do představy klienta.

Hlavní aktérka byla statečná, i když z dronu neměla úplně nejlepší pocit. To hovado ji lítalo za zády a ona se měla tvářit jako by nic. Myslím, že i dospělák by měl divný pocit. 🙂 Maminka nám ale hezky asistovala a po několika pokusech jsme to zvládli.

Dokonce se nám povedlo zachytit něco málo z příprav a z natáčení.

Podívejte se na video Behind the scenes. Veselo nám bylo pořád a tak to má být.

A oblíbený „borec na konec“?

Jednu ze závěrečných scén, kde si Indy bere do ruky zmrzku jsme natáčeli 17x. Sedmnáct dokonale vytočených zmrzlin! Borce jsem obdivoval, že to ani jednou nepokazil. Mačkali jsme se v zmrzlinářském autě ve třech (zmrzlinář, kameraman a režisér). Do toho neskutečný hluk chlaďáku, povely z réžie, příšerné teplo a zmrzlinář, který měl na natočení zmrzky prostor asi 20 centimetrů. Zmrzlinu točil a podával ji Indy přes mou hlavu.

Že to není poznat? Ha! 🙂

Myslím, že všechny děti na náměstí měli na konci dne zmrzlinu až po krk. No možná děti ne, ale přítomné cizí maminky rozhodně! 🙂