Není to jen o videu..

Videoprodukce

Video je náš denní chléb. Naším hlavním video mágem je Robo. Dokáže vykouzlit profesionální video nebo film, za který by se nestyděli ani v Hollywoodu.

Zvuková produkce

Vybereme vhodnou hudbu, licenci k ní nebo zajistíme zvukovou postprodukci. Pracujeme výhradně v profesionálním zvukovém studiu. Máme v seznamu známé a výrazné hlasy pro voiceover.

Grafické práce

Jestli nás něco baví, tak je to 3D grafika. Modelujeme a renderujeme objekty do videa i pro web nebo tištěné produkty.

Tisková příprava

Připravíme grafiku pro tisk. Nejen vizitky, letáky, ale umíme i připravit grafiku pro obal výrobku. Rozumíme pojmům jako PANTONE a CMYK.

Webové projekty

Vytvoříme Vám web nebo pomůžeme s Vaším e-commerce projektem. Administrace E-shopu, online marketing nebo léty prověřené postupy jak být efektivní a neztratil se v džungli online nakupování.

www.miniboss.cz

Žádná fikce, ale tvrdá data

465+

Spotů na TV Prima

279+

Spotů na TV Nova

412+

Spotů na ČT

38+ TB

dat v archivu

2ks

Datový server Hewlett Packard

5ks

Spálených grafických karet

Technika a zázemí = kvalita a rychlost

Používáme profesionální techniku s velkou variabilitou. Mezi naše nejčastěji používané značky patří Blackmagic Design a Sony se skvělou kamerou FS5 se Super35 čipem.

Používáme objektivy s vysokou světelností, i makro objektivy.

Potřebujete aerial záběry? Natočíme záběry s drony. Při náročnějších aplikacích ovládají dron až tři operátoři pro nezávislé ostření a pohyb dronu.

Samozřejmostí jsou stabilizátory a slidery pro co nejkvalitnější a jistý pohyb kamery.

Veškerá data nemáme zálohovaná na „USB discích uložených vedle krabic od bot“ ale používáme datový server Hewlett Packard, na kterém beží třístupňové zálohováni. Takže se o své data nemusíte bát. Také není problémem pracovat s archivy a archívnimi projekty, které pečlivě uchováváme.

Čím se zabýváme

Video
Design
Online marketing

Dáme řeč?

Nekoušeme a rádi si poslechneme Vaši představu a přání.

Zavolejte nám nebo napište pár řádek o projektu a budgetu. Zázraky neumíme, ale příjemně překvapit už jsme pár klientů dokázali :-)