Virtuální studio & Unreal engine

Doba ledová byla a možná ještě bude. Bronzová? Ta snad již znovu nenastane. Co ale s jistotou přichází, je doba virtuální.

Produkce, honoráře herců v terénu a celkově čas, který taková výroba potřebuje, se v součtu pak projeví na nákladech. Pokrok spolu s vypočetním výkonem železa nám nastartoval éru, kde již nemusíme nákladně zařizovat ateliér, ale bohatě nám postačí zelene plátno / greenscreen. O vše ostatní se postará 3D. Abychom přivedli všechny kulisy k životu je potřebný software. Dnes znamý jako Unreal Engine.

Pro Českou spořitelnu jsem připravil kompletní virtuální studio pro Unreal Engine, kde se pak slavnostně odevzdávali firemní ceny.

Je libo ještě jedna kamera? Klik! Změníme podlahu na mramorovou? Klik! Tamhle nám chybí světlo. Klik! Máme malý ateliér ale přesto chceme jízdu kamerou č.9? Klik! Jedinou brzdou v celém procesu se tak stáváme my a naše fantazie.

A ještě jednu věc dokáže kromě všech těchto geniálních vizuálnych triků. Razantně mění dialógy ve štábu! Třeba starou známou větu „Hele vole! Vždyť vidíš, že se to tam nevejde!„, nebo „Prosím, mohl bys ten slider trochu posunout?“ nahradil jediným zvukem: CLICK!

Co Vy na to? CLICK!