Jak jsme natáčeli reklamu pro firmu Bohemilk

V sprnu 2019 jsme natáčeli v Orlických horách pro mlékarnu Bohemilk spot k podpoře prodeje skleněných produktů. Jelikož jsme na výrobu nedostali příliš mnoho času, i vzhledem k tomu, že se jednalo o prázdniny, poměrně rychle jsme vybavili všechny nezbytné doklady, jako povolení k činnosti pro děti, souhlas majitele pozemku, odsouhlasili si storyboard a vrhli se na natáčení. Jenom pro zajímavost – v srpnu nám po sladění všech zúčastněných stran zůstaly tři natáčecí dny. Naštěstí nám počasí přálo a povedlo se to hned v první domluvený termín. Nakonec jsme připravili kromě objednané 20 vteřinové varianty, také druhou, s mírně změněným mluveným slovem i obrazem. Klientovi se také libila i poetická varianta, tzv. director cut, která má 57 vteřin, a bude ji používat jako prezentaci pro klienty a na veletrzích.

Historie opočenské mlékárny se píše od roku 1936. Byla postavena v srdci východních Čech dnešního Královehradeckého kraje. Zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí.

A jak jinak a na závěr borec na konec. Klučina, který si zahrál chlapce si 14 dnů před natáčením vyrazil zub a samozřejmě to je vidět.  🙂

Fotografie z natáčení a storyboardu: