Linteo Baby se dvěma influencery najednou...

Znáte to, režírovat hvězdu a snášet její manýry je často velmi těžké. Natáčení to může pěkně znepříjemnit. No a tentokrát jsme měli na place hvězdu největší.

Medvídka Linteo.

Nasměrovat ho tam kam jsme potřebovali, vymáčknout z něj tu správnou mimiku a pohyby znamenalo hodiny a hodiny 3D animací.

Režie se ujal velezkušený Robo a hned bylo jasné, že to má pevně v rukou. Ale to jsme ještě nevěděli, že méďa na place nebude sám…

Skvělou parťačkou mu byla Monika Bagárová a dcerka Rumia. Od této chvíle jich bylo všude plno a z jejich skvělé souhry vznikly tyto videospoty pro značku Linteo. Bylo inspirující sledovat jak se mají rádi a celé natáčení probíhalo v uvolněné a rodinné atmosféře. Ubrousky Linteo jen lítaly.

A nejen ubrousky. Dětské plenky a jemný olejíček jsme použili během natáčení několikrát. Monika si mateřství užívá a produkty Linteo má v domácnosti stále po ruce. Prostě, ideální spojení.

A náš Méďa? Ten se stal ústřední postavou a maskotem značky. Uvidíte ho i v dalších spotech a vždy bude maminkám po ruce aby podal hygienické a pečující produkty Linteo.

Pro značku Linteo jsme vytvořili od základu po finální klapku sponzorské spoty do TV a krátké bumpery pro sociální sítě a youtube.

Ústřední postavičkou je medvídek, který bude i nadále prostupovat multimediálním obsahem značky Linteo Baby. 3D animovaný plyšový medvídek hraje člena rodiny, který je vždy po ruce a pomůže s užitím správných hygienických produktů značky Linteo. Jako maskot v rámci obsahu má působit nenásilně, jemně a neagresivně.