Revoluční tkanina od společnosti Silvernite.

To, že stříbro zabíjí věděl už i hrabě Drákula. A stříbro je zásadní i v případě spotu pro společnost Silvernite.

Česká společnost Silvernite Europe vyvinula unikátní materiál se stříbrným vláknem. Od ostatních výrobců se liší tím, že stříbrné vlákno není přítomno v tkanině jen ve stopovém množství jako tzv. ionty stříbra, ale je to zapletené vlákno viditelné pouhým okem. Doslova utkáno ze stříbra.

A pro koho je určeno? Sportovcům, ale i dálkový řidičům či težce manuálně pracujícím…..

Zapamatujte si nový buzzword, pasivní hygiena. Brzy se s tímto spojením budeme setkávat na každém kroku. Na trh přichází revoluční materiály, které pomůžou udržet čistotu a svěžest po neuvěřitelně dlouhou dobu.

My jsme měli za úkol vymyslet a natočit technologické spoty o unikátní tkanině, která zabíjí bakterie a brání vzniku plísní a mykóz. A takové bakterie, to jsou fešáci k pohledání. Vidět se s nimi tváří v tvář nechcete 🙂

Spoty jsme vytvořili v české jazykové verzi,  angličtině, nemčině a franczouštině.

Na základě dalších dodaných podkladů vznikly spoty s 3D modely bakterií a tkaniny se stříbrnými vlákny popisující funkční pasivní hygienu při užívání spodního prádla Silvernite.

3D modelování bakterií podle reálného druhu bakterie (Lactobacillus reuteriLactobacillus rhamnosusLactobacillus crispatusLactobacillus gasseri, atd) nacházející se nejčastěji v intimních partiích a je původcem nepříjemných onemocnění mě upřímně příliš nebavilo. Je to trochu nefotogenický objekt a měl jsem při modelování husí kůži 🙂

Finální produkt je mnohem příjemnější a funkční. Z vlastní zkušenosti můžu vřele doporučit.