Něco jsme upekli s Petrou Burianovou.

Natáčení pro Moravia Lacto vonělo sladkým pečivem. Fantastickou atmosféru na place vykouzlila za každé situace usměvavá Petra Burianová, vítězka soutěže Peče celá země.

Petra je neskutečný profík. Po celou dobu natáčení vyprávěla o svých receptech a celoživotním koníčku, který se stal její profesní náplní. Jen vzala do ruky smetanu, nebo poctivý Olešnický tvaroh a hned sypala z rukávu nápady a recepty jak tyto suroviny proměnit v lahodný dezert nebo sladké pečivo.

Recepty jsem si nestihl zapamatovat, ale naštěstí Petra napsala knihu o pečení. Co vám budu povídat, už je doma a k snídani servírujeme čerstvé domácí pečivo.

Osobnost Petry Burianové byla jasná volba. Lásku k pečení a poctivým surovinám získala na svém statku. Stále usměvavá, plná energie, profesionální a velmi milá osobnost. Neznám nikoho vhodnějšího pro reklamní spoty Moravia Lacto.

V létě jsme natočili pár sponzorských vzkazů do TV. Natáčeli jsme v malebných Krkonoších v autentické roubence.

Krátký formát sponzorského vzkazu je výzva. Není čas na kudrlinky a do krátkého časového rámce je potřeba vměstnat vše důležité.

Velmi rychle jsme se shodli na osobnosti Petry a scénáři spotu. Postavit Petru do ultra moderní high tech kuchyně by nebylo uvěřitelné. Roubenka v srdci Krkonoš byla jasná volba.

Doufám, že společně brzy upečeme další spot :-).