Pro neziskovou organizaci Rosa jsme natočili sérii spotů pro prevenci domácího násilí

Scénář a režie:  Petr Dvořáček
Kamera / barevné korekce / postprodukce: MOTIONBOSS

Ukázky promo videa

Zajímavým projektem byla také výroba tří spotů o násilí v partnerských vztazích, vztahující se k teenegerům a dětem. Většina osob v reklamě byli neherci. Natáčení videa probíhalo v Praze. Stříhání videí bylo zajímavé jelikož jednotlivé dějové linie se museli vzájemne prokrývat. Samozřejme už pri natáčení videoklipu se dával pozor na jednotlivé scény, abychom ve střihu nenarazili na případné nesrovnalosti v příběhu. Chytře použití neherci dovolili i projektu pro neziskovou organizaci Rosa vytvořit zajímavý set spotů, který nebyl finančně náročný.

Vyhráli jsme v soutěži!

V roce 2018 získaly naše spoty 1. místo České televize – Ceny Fóra Dárců v kategorii KOMUNIKACE. Spoty jsme vytvářeli pro neziskovou organizaci ROSA – centrum pro ženy, z.s. .

Moc si tohoto ocenění vážíme!

Také jsme připravovali spoty, která pomáhájí ženám – obětem domácího násilí a jejich dětem v oblasti prevence násilí. Umožňuje zdravotníkům pochopit a odhalit násilí přednáškami, pro které jsme připravovali pět spotů rozdělených do jednotlivých kategorií, jak rozpoznat násilí, komunikovat správně s obětí násilí, fakta o násilí a rovněž předcházení konfrontací s násilníky ve zdravotnických zařízeních.