Stříbrné plátno je naše vášeň

Pro síť multikin Cinestar jsme vytvořili mnoho spotů na plátno

Mnoho z naší práce stále máte možnost vidět před začátkem filmu.

Nová 3D znělka pro multikino Cinestar

byla kromě klasické verze ve 24 snímcích za sekundu vyrobená také ve 48 snímcích pro speciální sály vybavené technologií HFR (high frame rate). Animované video tvoří dnes nedílnou součást vysílání v multikinech CineStar.

Jedna z našich nejdéle promítaných prací. Uvidíte ve Vašem kině 🙂

Reklamní spoty, upoutávky a pozvánky na akce. To vše jsme za několikaletou spolupráci vytvářeli.

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými třinácti multikiny patří mezi největší v ČR (Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice Čtyři Dvory, České Budějovice IGY Centrum, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha – Anděl a Praha – Černý Most). Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround 7.1. a ATMOS, dále jsou všechna kina vybavena 3D technologií hned v několika sálech každého multikina a dokonce ve vybraných multikinech i promítací technikou HFR.
V multikině Praha Anděl se nachází dva luxusní sály Gold Class. Gold Class je velmi oblíben pro privátní atmosféru a nadstandardní servis. Do komplexu se dostanete odděleným vchodem z hlavního foyer. Gold Class zahrnuje dva komfortní kinosály o celkové kapacitě 48 míst a přilehlý salónek s barem pro 56 osob. Kinosály jsou vybaveny moderními digitálními projektory, komfortními polohovatelnými křesly se stolky a klimatizací.