loader

3D animovane spoty 19.2.2017

Projekt pro Opočenský jogurt. Dle vzorků byly vymodelovány všechny jogurty a následně rozhýbaný jako 3D animace. Ke kampani patřila také verze spotů jako sponzorské odkazy. Toto reklamní video bylo součástí televízní kampaně a také bylo použito jako facebook a online reklama. Návrh a příprava spotů kompletně zpracovaných ve 3D. Dle obrázků byly vymodelovány všechny objekty a následně renderovány jako 3D animace. Ke kampani patřila také prezentace voňavých panáčků do aut, ke kterým se připravil krátký desetisekundový spot. Toto reklamní video bylo součástí televízní kampaně a také…

Propagace časopisů 19.2.2017

Tvorba animací pro různé týdeníky a měsíčníky. Podpora prodeje jednotlivých časopisů touto formou je již nezbytnou součástí marketingu / videomarketingu. Vytvářeli jsme již desítky sponzorských odkazů a TV spotů magazínu a časopisů jako například: Palladium Magazine / National Geographic / Vlasta / Glanc / Květy / Překvapení / Dům a zahrada / Epocha / TV Program / TV Gold / Kraus atd. Základem ideálního zpracování reklamy je u této kategorie správne dodání podkladů. Nejčastěji se vychází z dat (PDF), které klient používá také pro tiskárny. Dokument musí být ve vrstvách aby se jednotlivé elementy dali od…

Cinestar 18.9.2013

Nová 3D znělka pro multikino Cinestar byla kromě klasické verze ve 24 snímcích za sekundu vyrobená také ve 48 snímcích pro speciální sály vybavené technologií HFR (high frame rate). Animované video tvoří dnes nedílnou součást vysílání v multikinech CineStar.      

2N Telekomunikace 20.4.2013

Výroba produktových spotů – k prezentaci nových výrobků firmy 2N Telekomunikace. Celkem bylo vyrobeno 8 produktových videí. Při výrobě videa se vymodelovaly dva produkty dle technických výkresů tak, aby vše odpovídalo skutečnosti včetně materiálu povrchu – textur. Natáčelo se na různých místech v Praze a v okolí. Tato reklama na google a facebook skvěle doplnila propagaci nových produktů úspěšné české společnosti 2N Telekomunikace.

Animovaná znělky 19.4.2013

Příprava úvodních animací pro firemní filmy, pořady a třeba jen prezentace firemní značky se stává nedílnou součástí video tvorby. Jednotlivé 2D nebo 3D animace vychází ve většině případů z logotypů dodané klientem nejčastěji ve formě křivek.

Sponzory programů a pořadů 19.4.2013

Výroba sponzorských odkazů – krátkých TV spotů, je dnes často poptávaná forma prezentace společnosti. Je nutno dodržet několik právních ujednání, aby byl spot schválen právním oddělením televize. Většinou se jedná o adaptaci klasické reklamy, kterou jsme dělali dříve, předělanou do desetisekundové délky. U sponzoru s Janem Krausem bylo zajímavé na práci, že se mu v postprodukci měnila obálka v ruce vždy za novou bez toho abychom ho museli každý měsíc vždy volat na nové natáčení. Videoprezentace tohoto druhu je vůči ceně…

To byl Váš rok 19.4.2013

Scénář:  Víťa Procházka Zpracování: Róbert Sisák Výroba úvodní znělky pro nový televizní pořad TO BYL VÁŠ ROK, který moderuje Michal David a běží na TV BARRANDOV. Spot byl vypracován na základě dodaného scénáře. Byla použita kombinace 3D a 2D zpracování.

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno 19.4.2013

Scénář a režie: Petr Dvořáček VETERINÁRNÍ A FARMACEUTICKÁ UNIVERZITA BRNO si u nás objednala 4 spoty ke kampani. Promo video má vtipnou formou představit studium na jejich škole zahraničním studentům. Natáčelo se v Brně celkem 2 dny na škole, koleji a v historickém centru města. Vystupující „studenti a učitelé“ jsou skuteční studenti a profesoři univerzity.        

Event video 19.4.2013

Pořizování záznamů z kulturních a společenských akcí, se dnes často poptává a je důležitou dokumentací pro klienty, partnery nebo sponzory. Video pak dál slouží jako propagace k dalším ročníkům, ke kterým se firmy téměř bez výjimek vracejí.

Firemní video 19.4.2013

Kamera / postprodukce:  Róbert Sisák Scénář a réžie: Petr Dvořáček Medium: YouTube, Facebook, webové stránky Několik příkladů jak může vypadat firemní video. V tomto příkladě se jedná o různé zpracování promo videa pro Akademii věd České republiky. Reklamní video pro Biologické Centrum Akademie věd České republiky bylo natočeno v Krkonoších. Natáčení videa probíhalo tři dny a zahrnovalo kromě klasické produkce také vybavení povolení k pořizování audiovizuálních záznamů včetně vjezdů do KRNAP. Ve spotu byla použita videoanimace, kterou jsme kompletně vyrobili a byla tedy…

Copyright by Motionboss.com