loader

3D animovane spoty 19.2.2017

Projekt pro Opočenský jogurt. Dle vzorků byly vymodelovány všechny jogurty a následně rozhýbaný jako 3D animace. Ke kampani patřila také verze spotů jako sponzorské odkazy. Toto reklamní video bylo součástí televízní kampaně a také bylo použito jako facebook a online reklama. Návrh a příprava spotů kompletně zpracovaných ve 3D. Dle obrázků byly vymodelovány všechny objekty a následně renderovány jako 3D animace. Ke kampani patřila také prezentace voňavých panáčků do aut, ke kterým se připravil krátký desetisekundový spot. Toto reklamní video bylo součástí televízní kampaně a také…

Sýr Herold 21.4.2013

Televízní reklama, sponzorský odkaz a online kampaň pro značku Moravia. Kombinace užití klasické animace a 3D.        

2N Telekomunikace 20.4.2013

Výroba produktových spotů – k prezentaci nových výrobků firmy 2N Telekomunikace. Celkem bylo vyrobeno 8 produktových videí. Při výrobě videa se vymodelovaly dva produkty dle technických výkresů tak, aby vše odpovídalo skutečnosti včetně materiálu povrchu – textur. Natáčelo se na různých místech v Praze a v okolí. Tato reklama na google a facebook skvěle doplnila propagaci nových produktů úspěšné české společnosti 2N Telekomunikace.

Opočenská zmrzlina 20.4.2013

Opočenská zmrzlina – Medvídek Kamera / postprodukce:  Róbert Sisák Scénář a réžie: Petr Dvořáček Medium: televize a sociální sítě Natáčení probíhalo ve dvou dnech v Praze a Sudějově. Kvůli nepříznivému počasí se druhý natáčecí den několikrát posouval, ale nakonec se podařilo  zachytit všechny podstatné záběry a spot vypadá líbivě a přesně sednul do představy klienta.

Animované znělky 19.4.2013

Příprava úvodních animací pro firemní filmy, pořady a třeba jen prezentace firemní značky se stává nedílnou součástí video tvorby. Jednotlivé 2D nebo 3D animace vychází ve většině případů z logotypů dodané klientem nejčastěji ve formě křivek.

Podmáslí Moravia 19.4.2013

Moravia podmáslí Zajímavé na tomto projektu byla právě práce na fiktivním stromě, který má na sobě čtyři druhy ovoce. Jelikož se jednalo primárně o televizní reklamu, byla celkem výzva udělat v krátkém čase všechny animace, které vycházely z domluveného scénaře. Strom měl velký úspěch a klient se rozhodl ho také používat v tiskových materiálech dál, k čemu jsme mu připravili adekvátní 3D výstupy ve velkém rozlišení vhodné i pro tisk. Původní myšlenka klienta byla vytvořit spot s pouze jednou příchutí…

To byl Váš rok 19.4.2013

Scénář:  Víťa Procházka Zpracování: Róbert Sisák Výroba úvodní znělky pro nový televizní pořad TO BYL VÁŠ ROK, který moderuje Michal David a běží na TV BARRANDOV. Spot byl vypracován na základě dodaného scénáře. Byla použita kombinace 3D a 2D zpracování.

CoffeeUp 19.4.2013

Další příklad použití 3D grafiky v reklamě. Tato youtube reklama byla připravena pro českého výrobcu kávy CoffeeUp. Video inzerce na facebook nebo Google touto formou je dnes čím dál více populární.

Emotivní videa 19.4.2013

Vyrábíme také různá emotivní videa, které zachycují Vaše nejdůležitější části života jako například narození, oslava narozenin, svatba atd. Rádi se s Vámi sejdeme abychom Vás lépe poznali. Díky tomu budeme vědet více o Vás a výsledné video bude „šité“ přimo pro Vás. Video, které Vám tento životný moment bude stále připomínat.

Hangar Films – Intro 19.4.2013

Scénář: Motionboss.com Médium: Česká televize, Cinema (DCP / DCI), DVD Vytvoření úvodní 3D animace pro Hangar Films vycházel jenom z dodaného loga v PDF. Logo nebylo přílíš moderní, ale i navzdory tomu jsme připravili animaci určenou primárně na plátna kin a do České televize, která zadání respektovala a skloubila dnešní velký moderní svět s malým produkčním studiem.

Copyright by Motionboss.com