Říká se, že papír snese vše. Tedy, skoro vše...

Podklady pro tiskárnu musí být v nejlepší možné kvalitě a připravené pro tisk. Dohlédneme na finální tisk a připravíme data ve formátu, který je vhodný pro konkrétní tiskárnu.

Nechte práci na nás. Zajistíme vše od návrhu grafiky po finální právě vytištěný kus papíru.

2D, 3D, 4D...

Vůni do grafiky nedostaneme… Ale třetí rozměr nás nesmírně baví.

Vymodelovat objekt do posledního šroubku, rozpohybovat jej nebo umístit do grafického návrhu s důrazem na realističnost. Nepoznáte, že se díváte na virtuální objekt.

Modelování 3D objektů a následné renderování v realistické podobě je velmi náročné na výpočetní výkon. V případě potřeby využíváme renderovacích farem pro dosažení optimálního výsledku a především času pro finální klapku.

Pixel perfect grafické práce. To umíme!

Máte nápad? Připravíme grafiku od prvního pixelu.

Nejen, že připravíme jednoduchý leták na podporu video kampaní, ale nebojíme se ani složitějšího 3D modelování objektů. Grafiku používáme jak pro tištěné, webové nebo video projekty.

Plakáty, letáky, vizitky. Sem s nimi a rychle!

Řekněte nám Vaši představu. Připravíme grafický návrh, odešleme do Vaší tiskárny nebo doporučíme naše vyzkoušené partnery. Od návrhu k finálnímu produktu jsme Vám k dispozici. Poradíme a navrhneme ideální barevné spojení, kvalitní fonty nebo spolu s profesionály v marketingové komunikaci připravíme tištěnou grafiku podle cílové skupiny zákazníků.

Napište si o:

  • Letáky
  • Brožury
  • Vizitky
  • Inzerce do tištěných médií
  • Obaly výrobků